ویروس کرونا

????معاینه 100 درصد مسافران و خدمه پروازی در پروازهای چین ????معاون بهره‌برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، در پروازهای کشور چین 100 درصد مسافران به همراه مهمانداران و کادر پرواز در مبادی ورودی معاینه و ‌تک تک مسافران قبل از ورود به سالن فرودگاه، چک می‌شوند.
????حسن خوشخو، درباره معاینه مسافران ‌چین قبل از ورود به کشور و فعالیت‌های فرودگاه امام بابت جلوگیری از ورود بیماری کرونا به کشور‌، اظهار داشت: بر اساس استانداردهای بین‌المللی و انکس 9 مقررات ایکائو و همچنین طبق دستورالعمل‌های سازمان جهانی بهداشت، همکاران ما در «اداره بهداشت مرزی» در فرودگاه‌های بین‌المللی کشور طبق یک الزام بین‌المللی، مداوم استقرار دارند.
????معاون بهره‌برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ادامه داد: در فرودگاه امام خمینی (ره) هم به پیروی از این مقررات و دستورالعمل‌ها، ‌به صورت دائم همکاران «اداره بهداشت مرزی» بابت معاینه مسافران و برخورد با موارد مشکوک، مستقر و به صورت 24 ساعته، فعال هستند.
????خوشخو افزود: بنا به اخبار، اطلاعات و دستورالعمل‌هایی که از وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی به اداره بهداشت مرزی منعکس می‌کند، دوستان اقدامات بایسته را در زمان مناسب انجام می‌دهند.
????معاون بهره‌برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود: به عنوان مثال امروز که بیماری کرونا بیشتر مورد توجه است یا هر بیماری دیگری که سابقه آن وجود داشته است، موضوع نظارت دقیق‌تر و کامل‌تر به همکاران اداره بهداشت مرزی ابلاغ می‌شود و آنها طبق دستورالعمل ابلاغی، رفتارهای خاص خود را اجرا می‌کنند.
????وی با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور چین اظهار کرد: با شیوع این بیماری، اقداماتی توسط دولت چین انجام شد، ما پروازهای مستقیمی از 4 شهر در کشور چین به فرودگاه امام خمینی (ره) داریم همچنین از کشورهای دیگر هم که این بیماری (کرونا) به آنجا سرایت کرده است به صورت غیرمستقیم پروازهای کانکشن داریم و احتمال می‌دهیم مسافرانی که ممکن است به این بیماری آلوده باشند، در آن پروازها هم وجود داشته باشند بنابراین سعی می‌کنیم نظارت و معاینه‌ها دقیق و کامل باشد. شیوع‌ بیماری کرونا اطلاع‌رسانی شد، تمهیدات لازم در فرودگاه امام خمینی (ره) با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اندیشیده شد‌؛ در این راستا در پروازهای کشور چین 100 درصد مسافران به همراه مهمانداران و کادر پرواز در مبادی ورودی معاینه می‌شوند و ‌تک تک مسافران قبل از ورود به سالن فرودگاه، چک می‌شوند.
????خوشخو افزود: در بقیه پروازها هم همکاران اداره بهداشت مرزی به صورت گزینشی، رندم و یا در صورت مشاهده فرد مشکوک به بیماری، مسافر را معاینه می‌کنند‌، اما در پروازهای چین همکاران اداره بهداشت مرزی با تجهیزات کامل‌تر و حساسیت بیشتر همه مسافران را معاینه می‌کنند تا احتمال ورود بیمار به داخل کشور وجود نداشته باشد.
????معاون بهره‌برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در پاسخ به این سوال که آیا قرنطینه در فرودگاه امام خمینی (ره) فعال است،‌ گفت: در پروازهای ورودی خصوصاً مسافر ترانزیتی، سالنی داریم که به این کار اختصاص داده‌ایم و مسافران قرنطینه می‌شوند، البته ما موردی که مبتلا به بیماری بوده است خوشبختانه تاکنون نداشته‌ایم و اگر هم باشد بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی برای مداوا و پیگیری‌های دیگر به بیمارستان منتقل می‌شوند./فارس

????رزرو آنلاین بلیط هواپیما در ????????
???? @zoodbilit
???? @atasafar
???? @atasafar724
???? Www.AtaSafar.com


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.